Bugünkü
Takvim

, 'de gayrimenkul zengini çıktı

Türkiye'de 16 evi var
Oyuncu Wilma Elles, 'de gayrimenkul zengini çıktı. Kazancıyla Türkiye'de gayrimenkule yatırım yaptığını belirten ünlü oyuncu, "Türkiye'de 16 daire ve bir tane de dükkan aldım. Türkiye'de yaptığım yatırımlar en az ikiye katlandı. Yani 3 sene önce yatırım yapılan bir dairenin şimdi fiyatı iki katı yükseldi" dedi. Düsseldorf'taki Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı'na katılan ünlü isimlerden Elles, "Türkiye, güneşli ve muhteşem tatil ülkesi. Kim orada yaşamak istemez ki. Bence harika. Emeklilik için mesela. Her zaman gayrimenkule yatırım yapıyorum; çünkü, oyuncu olarak çok yoğun çalışıyorum" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.