Bugünkü
Takvim

ün zirvesi

Dünyanın en gemisi olan 1 milyar dolarlık , seferlerine başlıyor. platformuyla ilke imza atan gemi, ihtişamlı yolculuklar yaşatacak.

Lüksün zirvesi
Celebrity Cruises'in yeni milyar dolarlık gemisi Celebrity Edge, yolcularına ün konforunu yaşatacak. 'da inşa edilen, 31 Ekim'de denize inen gemi, ilk seferine çıkmaya hazırlanıyor. Florida'da demirleyen gemi, ay başında Karayip turlarına başlayacak, 2019'un ilkbaharında da yolculukları için Atlantik'e doğru yola çıkacak. 'de ihtişam gemiye girişte başlıyor. Girişte yolcuları 700'den fazla LED ışığı içeren 7 tonluk avize karşılıyor. Geminin en önemli özelliği ise platformu. 90 ton ağırlığındaki bu platform, geminin dışında aşağı yukarı hareket ediyor. Çatı bahçesi yıldızlar altında sinema keyfi imkanı sunuyor, 3 bin yolcu kapasiteli gemide, kabinlerde zeminden tavana cam bulunuyor. Geminin fiyat tarifesi de açıklandı. 7 gece Karayip turu 869 ile 7 bin 899 dolar arasında.● Genişliği 39 metre.● 3 bin yolcu kapasiteli.● 5 bin metrekareden büyük 2 süiti, 6 Edge villası, bin 578 metrekarelik 1 penthouse dairesi, 29 restoranı var.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.