Bugünkü
Takvim

'den lüks arabası

Bebeğinizi bu arabada taşımak istiyorsanız 28 bin lirayı gözden çıkarmalısınız.

Onun arabası var!
Lüks araba markası Aston Martin'in markası işbirliğiyle piyasaya çıkardığı arabaları, fiyatları ile dudak uçuklatıyor. Bebeğinizin 007 ile aynı marka arabaya binmesini isterseniz, 27 bin 999 lirayı gözden çıkarmanız gerekiyor. Çift yönlü kullanım, portbebe seçeneği ve tamamen yatan koltuğu ile Silver Cross bebek arabası, dünyanın önde gelen tasarımcıları tarafından tasarlandı. Birçok parçası elle üretilen araba, ultra hafif magnezyumdan yapıldı. Arabanın oturma astarı, dünyanın en iyi tabakhane ustaları tarafından yüzde 100 koyun derisinden imal edildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.