Bugünkü
Takvim

Vatandaşa ekşidiler

ı bahane eden fırsatçılar, insafa gelmedi. Pazarda kilosu 6 liraya satılan limonun teki satış fiyatı şoke etti. Çünkü bu meyvenin 4.5 kilosu, 199.90 lira olarak etikeendi. yüzü ekşidi
Döviz
kurunu bahane edenler, vatandaşın cebine göz dikti. Marketlerde, mağazalarda ve semt pazarlarındaki fiyatlar astronomik rakamlara yükseldi. TAKVİM ise kurulan tezgahı bozmak için fırsatçıları tek tek teşhir etti. Dolar fırsatçıları, internet üzerinden de faaliyete geçti. 'Hepsiburada.com'da satılan misket limonunun 4.5 kilosuna, 199.90 lira fiyat biçildi. Oysa aynı limonun kilo fiyatı pazarda sadece 6 TL'ydi. İnternette zam rekoru kıran limon, vatandaşın yüzünü ekşitti. Pazarlardan, marketlerden ve mağazalardan sonra internet üzerinden de vatandaşı kandırmaya çalışan fırsatçılar, "Yeter artık" dedirtti. Tüketiciler, internetten satış yapan firmaların da denetlenmesi gerektiğini söyleyerek yetkililere seslendi.
60 SANİYEDE SON 24 SAAT

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.