Bugünkü
Takvim

garantili

Vaillant garantili zam
Yaklaşan kış bazı uyanıkları da harekete geçiriyor. Özellikle kombi konusunda yeni bir yöntem keşfedildi. "Kombi bakım servisiyiz" diye vatandaşların cep telefonlarını arayan bazı firmalar, kombi firmasının servisi olmamasına rağmen, "Bakım anınız gelmiş. Gelip bakım yapalım" diye para kopartmaya çalışıyor. Bunu markasız servisler yaparken tanınmış markalar da farklı değil. Okuyucularımızdan gelen ihbarlara göre, kombi firması adına müşteriler aranarak garanti kapsamını uzatma teklifi yapılıyor. Ancak bir farkla. Geçen yıl 460 lira civarında olan "garanti uzatma parası" bu yıl nedense 760 liraya çıkıyor. Birçok okuyucumuz arayarak şikayet ediyor. "Yüzde 100'e yakın bu zam neyin nesi" diye soruyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.