Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 16.09.2018 12:35

o ülkeye de sefer başlatıyor

, Amerika Kıtası'ndaki 10'ncu uçuş noktası olarak 'nın başkenti 'i belirledi. 3 Ekim 2018 tarihi itibariyle bu ülkeye de kargo seferleri başlatılacak.

Turkish Cargo o ülkeye de sefer başlatıyor
Dünyanın 122 ülkesine hizmet sağlayan ve en hızlı büyüyen hava kargo markalarından biri olan , 3 Ekim tarihi itibarıyla 'nın başkenti 'ye hava kargo seferleri başlatıyor. Bu sefer, Turkish Cargo'nun kargo uçuşu yaptığı 85. uçuş noktası olacak. Boeing 777F tipi geniş gövde kargo uçakları ile gerçekleştirilecek seferler iki ayrı rotada gerçekleştirilecek. İlk rotada 'dan havalanacak kargo uçakları Madrid aktarmalı olarak Mexico City'ye ulaşacak. Mexico City sonrası uçaklar Bogota, Curaçao ve Maastricht rotasını takip ederek İstanbul'a dönecek. İkinci rotada ise Madrid aktarmalı olarak Mexico City'ye ulaşacak uçaklar Houston üzerinden İstanbul'a dönecek.

Turkish Cargo'nun 85'nci uçuş noktası olan Mexico City, ihraç ettiği taze çiçekler, bozulabilir meyve ve sebzeler, teknolojik ürünler, otomobiller ile öne çıkıyor. Şehrin başlıca ithalat kalemleri arasında, otomobil, kimyasallar, petrokimya ürünleri, tekstil ürünleri, balık, ilaç, çiçekve diğer bozulabilir ürünler bulunuyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.