Bugünkü
Takvim

Kızım astronot olsun oğlum roket yapsın

Kızım astronot olsun oğlum roket yapsın
İstanbul Yeni Havalimanı'nda 20-23 Eylül'de gerçekleştirilecek Havacılık, ve Teknoloji Festivali için geri sayım başladı. 'Kızım astronot olsun, oğlum roket yapsın' diyen herkesin beklendiği fuar, birçok etkinliğe sahne olacak. Turkuvaz Medya Grubu'nun medya sponsorları arasında yer aldığı TEKNOFEST'in Milli Teknoloji Hamlesi'nin gerçekleşmesinde çok önemli bir role sahip olduğunu belirten Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, "TEKNOFEST'te 14 farklı kategoride yarışan ülkemizin kıymetli cevherleri olan 2 bin gencimiz gelecekte dönüşümün liderleri olacak. TEKNOFEST'te 'nin gençlerinin ayaklarını yerden keseceğiz. Türkiye'nin gelecekteki yeni beyinlerini bu festivalle gün yüzüne çıkartmayı hedefliyoruz" dedi.

HERKESİ BEKLİYORUZ
TEKNOFEST'in havacılık, uzay ve teknoloji konularında farkındalık oluşturmak, çocukları ve gençleri geleceğin teknolojileri üzerinde araştırma yapmaya ve çalışmaya özendirmek amacıyla düzenlendiğini anlatan Bayraktar, Tüm vatandaşları aile boyu değil sülale boyu festivale beklediklerini söyledi. Bayraktar, "Ücretsiz olan festivale 7'den 70'e herkesi bekliyoruz" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.