Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 21.07.2018 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 21.07.2018 19:18
ABONE OL

Başkanı , CNN Internatıonal’a konuk oldu

’nin küresel ölçekteki en değerli markası olan ’nın ve Başkanı M. , ’ın ünlü ekonomi programı Quest’e konuk oldu. Program sunucusu Richard Quest’in sorularını yanıtlayan İlker Aycı önemli açıklamalarda bulundu

Muhteşem lokasyon kusursuz organizasyon

'nin bayrak taşıyıcı markası 122 ülke ve 304 noktadaki operasyonları ile dünyanın ilgisini çekmeye devam ediyor. Özellikle son yıllarda yakaladığı başarılar ve açıklanan rekorlar ile adından dünyanın dört bir yanında bahsedilen Türk Hava Yolları, Amerikan kanalında Quest programında konu oldu. Türk Hava Yolları'nın başarısında liderlik rolünü üstlenen ve Başkanı programda Türk Hava Yolları'nın başarı hikayesini aktardı.

MUHTEŞEM LOKASYON KUSURSUZ ORGANİZASYON

Türk Hava Yolları'nı bugünkü başarıya taşıyan dönüm noktalarını, stratejik fırsatları ve hedefleri aktaran İlker Aycı bu başarıyı "Muhteşem lokasyon, kusursuz organizasyon" sözleri ile özetledi. 'un dünyanın en çok ziyaret edilen altıncı merkezi olduğunu ve İstanbul'u bir marka değeri olarak değerlendirdiklerini belirten İlker Aycı "İstanbul'un sahip olduğu eşsiz güzellikleri, tarihi ve lokasyonu; planlı, programlı ve organize çalışmalar ile tamamlıyoruz." dedi.

TÜRK HAVA YOLLARI HEDEFLERİN ÜZERİNDE

Şirketin bugün geldiği noktada kriz yönetiminin de büyük bir önemi bulunduğunu aktaran M. İlker Aycı, 2015 yılında rekor gelir elde eden şirketin başarısının süreklilik arz ettiğini, ancak 2016 yılında yaşanan ve havacılık dünyasını direkt etkileyen olaylar nedeniyle başarı sürecinin duraksadığını söyledi. İlker Aycı, rekorun hemen ardından kısa süreli bir düşüş yaşanan rakamların 2017 yılında toparlandığını ve başarı sürecinin kaldığı yerden devam ettiğini belirtti. Ayrıca M. İlker Aycı içinde bulunduğumuz 2018 yılında da hem Türk Hava Yolları hem de Turkish Cargo olarak hedeflerin üzerinde rakamlara ulaşıldığını dile getirdi.