Bugünkü
Takvim

İşbirliği şart

CEO’su , ‘5G bizim için büyük bir fırsat olacak’ diyerek, operatörlerin altyapıda işbirliği yapmasının kaçınılmaz olduğunu vurguladı...

İşbirliği şart
Londra'da gerçekleştirilen 5G Dünya Zirvesi'nde konuşan Paul Doany, 5G'nin operatörlere sunacağı yeni iş imkanları ve ek kazançlarından bahsederek, "5G bizim için büyük bir fırsat olacak. Bu alanda yatırımlarla büyüyebiliriz" dedi. Doany, operatörlerin, 5G'nin sağladığı yüksek veri hızı ve kapasitesini karşılamak, yatırım maliyetlerini azaltarak getirilerini artırmak için altyapıda işbirliği modellerinin kaçınılmaz olduğunu belirtti. Doany, şöyle devam etti: "Üç tane bilgi teknolojileri şirketimiz var, İnnova. Argela, Sebit. Ben ve strateji ile iş geliştirme departmanımdaki çalışanlarımız daha çok pazarda öne çıkabilecek ve rekabet edebilecek inovatif çözümler sunmaya çalışıyoruz. Kendilerini dönüştürmeye ihtiyacı olan şirketlere yoğunlaşıyoruz ve risklerinin ilk kısmını biz alıyoruz. Telekom kısmı ise kendi alanına odaklanıyor."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.