Bugünkü
Takvim

Bitcoin ’ları solladı

Bitcoin Kardashian’ları solladı
Son dönemde peş peşe kırdığı rekorlar ile adından sıkça söz ettiren Bitcoin, bu sefer ilginç bir haber ile gündemde. Geçtiğimiz haftalarda 'Bitcoin satın al' araması, Google'da 'Altın satın al' sorgusunu sollamıştı. Bitcoin şimdi de fenomen aile 'ları geride bıraktı. Herhangi bir merkez bankası, resmi kuruluş vs. ile ilişiği olmayan elektronik bir para birimi Bitcoin, Ocak 2009'da hayata geçti. Herhangi bir merkezden üretilmeyen Bitcoinler, Bittorent ağlarına benzer şekilde noktadan-noktaya dağıtık bir ağ özelliği gösteriyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.