Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 25.10.2017 Gazete
ABONE OL

’na 5 ödül birden

Ziraat Bankası’na 5 ödül birden
ZİRAAT Bankası, dünyanın en saygın iş ödülleri programı 'Stevie Ödülleri'nden 5 ödül aldı. Banka, 'Yılın Kurumsal İletişim Departmanı' kategorisinde gümüş, Ziraat Türkiye Kupası sponsorluğu ile 'Yılın Sponsorluk Kampanyası', 153. yıl televizyon reklam filmi ile 'Halkla İlişkiler-Video', 2016 yılı faaliyet raporu ile 'En İyi Faaliyet Raporu' ve kurum içi vizyon toplantıları ile 'En İyi İç Motivasyon Etkinliği' kategorilerinde birer bronz ödülün sahibi oldu. Genel Müdür Yardımcısı Ali Kırbaş, "Her zaman müşteri merkezli çözümler üretmeye devam edeceğiz" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.