Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 24.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 24.03.2017 18:29
ABONE OL

Türkiye'den 'ya soruşturma şoku!

Rekabet Kurulu, Mercedes-Benz Türk AŞ hakkında soruşturma açılmasını kararlaştırdı.

Türkiye'den Almanya'ya soruşturma şoku!

nun internet sitesindeki duyuruya göre, Mercedes-Benz Türk AŞ'nin beton pompası üreticileriyle yaptığı anlaşmalar ve bu üreticilere yönelik uyguladığı indirim sistemleri yoluyla hakim durumunu kötüye kullanarak beton pompası ve beton pompasının monte edildiği kamyon pazarında rekabeti bozduğu iddiasıyla yapılan başvuru üzerine yürütülen ön araştırma karara bağlandı.

CİDDİ BULGULAR VAR
Elde edilen bilgi ve belgeleri müzakere eden Kurul, bulguları ciddi ve yeterli bularak rekabetin ihlal edilip edilmediğinin tespitine yönelik Mercedes-Benz Türk AŞ hakkında soruşturma açılmasına karar verdi.

kalan karakter 1000

Ramba Samba Ramba Samba

Herkese Güzel bir Sorum var Siyonist Merkelin NEDEN ALMANYA Politik Direktörü DIKTATÖRÜ ( Genel Müdürü CEO Başbakani) oldugunu Cevaplayin Not : Almanya Hukuken bir Devlet degildir. Ziyonistlerin isgal Altinda Birlesik şirketler Grubu GmbH Dir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 25.03.2017 00:12
elevli elevli

şıwayn

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 24.03.2017 22:53
Ayse Ayse

Bu Fasist Almanya simdide ZIONIST ISRAIL'in emrinde oldugu icin ZIONIST WAR criminal olmustur.. Alman Mercedesinede boykot edelim

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 24.03.2017 22:49
Tayfun Tayfun

Kalles, terrorist Turk Dusmani Almanya.. Alman mallarina mercedes degil boykot edelim..

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır0
cevapla 24.03.2017 18:52

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.