Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 24.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 24.03.2017 12:02
ABONE OL

'ten skandal i!

Her fırsatta Türkiye düşmanlarının yanında saf tutan gazetesi bu kez de skandal bir haberiyle gündem oldu.

Cumhuriyet'ten skandal THY manşeti!

ve İngiltere, aralarında İstanbul'un da olduğu 10 şehirden yapılan uçuşlarda, laptop ve tablet gibi cep telefonlarından büyük ebatlardaki teknolojik aletlerin kabine sokulmasını yasakladı. Bu skandal karar tüm Türkiye'de büyük tepkiyle karşılandı, Fakat gazetesi 'ye uygulanan yasağı bundan son derece memnun olduklarını belli ettikleri bir şekilde haberleştirdi ve ine taşıdı.

CUMHURİYET'İN THY NEFRETİ
Cumhuriyet, Türkiye'nin en hızlı büyüyen markası THY'ye yapılan haksızlık karşısında "HAVASI BOZULACAK" manşetini atarak hangi amaca neye hizmet ettikleri sorusunu tekrar akıllara getirdi.

kalan karakter 1000

öz.t. öz.t.

dusmanin da sereflisi olur ondan yoksunlar haysiyet namus yok bizgurbetciler thy ile gurur duyuyoruz bu sirket batsa pis kiclarina kina yakip zil takip oynayacaklar bunlar sinirdisi edilsin bu milletin midesini bulandiriyorlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 24.03.2017 22:26
deli balta deli balta

mademki Avrupa sabay dailyi yasakladı şimdi bizde onların adına konuşan sahtekar cumhuriyet gazetesinin yayınını durdurarak rövanşı almalıyız batı yapar türk bakar sözü çok ağır gelmeye başladı artık anında çözüm üretmeliyiz buradaki Avrupalıların ne yaptığını tek tek sorgu yaparak her yere mesaj vermeliyiz demir perde ülkesi olalım demiyoruz ama bizim içimize basit şekilde giremesinler artık nerelerde açıklar varsa kapatalım sözden anlamayanın hakkı kötektir başka yolu kalmadı

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 24.03.2017 19:19
adil adil

Cumhuriyet zaten Türkiye düşmanı değil mi?

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 24.03.2017 18:41
ercisli ercisli

hepinizin maskesi teker teker düşecek cumhuriyet gibi hainler bu ülkede bitecek

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 24.03.2017 18:36
TUNÇ TUNÇ

DIŞARIDA DÜŞMAN ARAMAMIZA GEREK YOK İÇİMİZDE YETERİ KADAR VAR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır1
cevapla 24.03.2017 17:54

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.