Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 22.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 22.03.2017 10:04
ABONE OL

Kamu personelinin lerini çalıyorlar

Türkiye genelinde bazı kamu kurumlarının İzmir Valiliği’ni aramasıyla ortaya çıkan olayda, binlerce kamu görevlisinin lerinin çalındığı tespit edildi

Kamu çalışanlarını korkutan haber!

Şebekenin Türkiye genelindeki sivil toplum kuruluşları ve bazı kamu kurumlarını arayarak kendilerini İzmir Valiliği OHAL Bürosu ı olarak tanıttıkları ve "FETÖ, PKK ve DHKP/C gibi örgütlerle daha etkin mücadele etmek için çalışanlarınızın lerine ihtiyaç duyulmaktadır" diyerek kamu kurumlarında çalışan kişilere ait bazı bilgileri ele geçirdikleri ortaya çıktı. Şebekenin bazı kurumları ise İzmir Valiliği adına arayarak çalışanları hakkında bilgi talep ettiği tespit edildi.

Konunun açığa çıkmasının ardından İzmir Valiliği kurumları uyararak bilgilendirdi. Şebekenin ne amaçla bilgi topladığının araştırılması istendi. Polis de olayla ilgili soruşturma başlatırken şebekenin bağlantılarının çözülmesi için çalışma başlattı. Şebeke üyelerinin verdiği e-mail ve telefonların izini süren polis, bu kişileri her yerde arıyor.

KAYNAK: VATAN

kalan karakter 1000

Uyan Türkiye Uyan Türkiye

Bunun arkasında da FETÖ Vardır muhakkak, Bilgileri alıp kendi lehlerine kullanacaklar. Belki de kendi elemanlarını kamufle etmek için bunlar hakkında bilgi kirliliği yaratıp, bunları öne sürüp kendi itlerini izleme niyeti olabilir. tabi bu bir ihtimal gerisini allah bilir vesselam. Rabbim Ülkemi ve Milletimi içteki satılmış hainlerin şerrinden korusun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 22.03.2017 10:45

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.