Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 23.02.2017 18:31
  • Son Güncelleme: 23.02.2017 18:52

dikkat! şartlarında yeni karar

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, eşlerden her ikisinin de emekli olması ve aynı bankadan aylık alması halinde, sadece "birinin otomatik ödeme talimatı vermesiyle" banka u alınabileceğini bildirdi.

Emekliler dikkat! Promosyon şartlarında yeni karar

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, SGK'nın 15 banka ve PTT ile emekliye ödemesi için imzaladığı protokolün ardından, bankalar mart ayı itibarıyla e promosyon ödemelerine başlayacak.

Bankalar 3 yıllık sözleşme karşılığında 11,5 milyon emekliye tek seferde aylıklarına göre 300, 375 ve 450 lira gibi değişen miktarlarda ödeme yapacak.

Promosyon ödemesi yapacak bankalar, müşterilerinden kredi kartı almaları ya da kredili mevduat hesabı oluşturmalarının yanında iki otomatik ödeme talimatı vermelerini şart koşmuştu.

Bakanlığın açıklamasına göre, eşlerden her ikisinin de emekli olması ve aynı bankadan aylık alması halinde, sadece birinin iki otomatik ödeme talimatı vermesiyle banka promosyonu alınabilecek.

kalan karakter 1000

NURDAN DEMİRÖZ NURDAN DEMİRÖZ

BEN EMEKLİYİM BANKADAN PROMASYONUMU ALDIM EŞİMDE EMEKLİ İDİ ONUN YARI MAAŞINIDA BEN ALIYORUM AYNI BANKADAN ONUN İÇİN PRAMASYON ALAMIYORMUYUM..KENDİSİ VEFAT ETTİ..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.03.2017 20:02

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.