Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 27.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 27.11.2015 10:34

K. Irak'tan gaz müjdesi

Rusya ile artan gerginlik sonrası Rus gazının kesilip kesilmeyeceği merak edilirken, enerji uzmanları uluslararası anlaşmalar gereği böyle bir şeyin olmasının mümkün olamayacağını belirtti. Tüm gelişmelerin ardından Türkiye'yi rahatlatan haber 'tan geldi. Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Doğal Kaynaklar Bakanlığı’nın doğalgaz sevkıyatına hazırlandığı bildirildi.

K. Irak'tan gaz müjdesi
Rusya ile artan gerginlikte herkesin merakla ettiği Rus gazının kesilip kesilmeyeceği. Enerji uzmanları, uluslararası anlaşmalar kapsamında böyle birşeyin olamayacağını belirtirken, Türkiye'nin Rus gazına ihtiyacını azaltacak haber Kuzey Irak'tan geldi. Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Doğal Kaynaklar Bakanlığı'nın doğalgaz sevkıyatına hazırlandığı bildirildi.

kalan karakter 1000

dervas dervas

BARZANI KARDESIMIZI DOGURAN ANANIN HEM ELLERI HEM AYAKLARI ÖPÜLÜR BÖYLE ANALARDAN ALLAH RAZI OLSUN:

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 27.11.2015 23:22
efe han efe han

şu satılık pkk olmasa kürt ve türkler dünyanın en mutlu insanları olur.ipi kimin elinde belli olmayan bu çukur örgüt enerjimizi ve kardeşliğimizi sürekli engellemektedir.ama sonu geliyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 27.11.2015 23:13
Yavuz selim Yavuz selim

Allahu Ekber. Allahın izniyle pkk terörü temizleniyor. Müslüman Kürtler özgürleşerek Müslüman Türk Kardeşlerine kavuşuyor. İnşallah Türk-Kürt birlikteliği aynen Yavuz Sultan Selim döneminde olduğu gibi Dünyaya nizamat verecek. YAŞASIN MÜSLÜMANLARIN BİRLİKTELİĞİ. Münafık persler de Allahın izniyle yine ihanetleri ile geberecekler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 27.11.2015 22:34
X X

İNŞALLAH.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 27.11.2015 19:54
yunus yunus

turkıye bıterse dunya bıter tum umutlar bıter.kımse uykusunda rahat uyuyamaz şayet buyurse guçlenır ve tum muslumanların rahat ve huzurlu bı ortamda yasamasını sağlar uyan orta doğu aferın barzanıye duygulandım doğrusu işte tum orta doğunun bu bılınçle hareket etmesı gerekır...

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 27.11.2015 19:29

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.