Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 09.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 09.11.2015 19:36
ABONE OL

'da dev ayrılık

Gaziantep'in köklü holdingleri arasında yer alan , 'dan ayrıldığını açıkladı.

TUSKON'da dev ayrılık
Gaziantep'in köklü holdingleri arasında yer alan, yönetim kurulu başkanlığını aynı zamanda Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi ve Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu Başkanı da olan Cahit Nakıboğlu'nun yaptığı , geçtiğimiz günlerde paralel yapı soruşturması kapsamında binaları aranan Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu'ndan () ayrıldıklarını duyurdu.

Naksan Holding'den Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Nakıboğlu adına yapılan yazılı açıklamada, şirket olarak hiçbir kurum ve yapıya bağlı olmadan Türk ekonomisine katkı sunmayı sürdürecekleri kaydedildi.

BUGÜNLERE DEVLETİMİZ SAYESİNDE GELDİK
'Bugünlere devletimiz ve hükümetlerin desteğiyle geldik' diyen Nakıboğlu, TUSKON'dan ayrıldıklarını belirttiği açıklamasında şu ifadeleri kullandı: "Her zaman millet iradesi ile şekillenen demokrasinin ve demokrasinin yürütücüsü olan devletimizin yanında olduk. Naksan Holding olarak TUSKON'dan ayrıldık. Bundan böyle hiçbir tüzel veya gerçek kişiler, ismimizi herhangi bir kurum ve kuruluşla anmamalıdır. Bizim tek düşüncemiz ülkemize ve milletimize daha fazla katkı sağlamaktır. Devletimiz ve hükümetlerin desteğiyle bugünlere geldik. Bundan sonrada aynı tempoda azim ve kararlılık ile yolumuza devam edeceğiz. Devletimiz, milletimiz ve cumhuriyetimizin bekası için üst düzeyde hissettiğimiz sosyal sorumluluğumuzu daha büyük bir ciddiyetle ve hassasiyetle sürdürerek yolumuza devam etmenin en büyük arzumuz olduğunun kamuoyunca bilinmesini isteriz."

kalan karakter 1000

tufan çelik tufan çelik

Bütün sülale boğazlarına kadar paralel bataklığna batmış.İnşallah kurtulurlar.Akın ipek gibi servetlerini paralele borçlu değiller.İslama hizmet için fetö ye ihtiyaçları yok.Allah selamet versin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 10.11.2015 22:18
Bayram Bayram

Kusura bakmayın da bu işi daha önce yapacaktınız. Güvenilir değilsiniz...

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 10.11.2015 15:47
ali kartal ali kartal

bunalr paralarını kurtamak isteyen eşkiya 1kasım seçimlerine kadar niye bekledin

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 10.11.2015 11:03
hırsız var hırsız var

korkunun gözünü seveyim bunlardan mı vatana hayır gelecek

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır1
cevapla 10.11.2015 06:45
fethiyeli fethiyeli

kaçan kaçana.............

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 10.11.2015 01:00

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.