Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 25.02.2015 Gazete
ABONE OL

lar'ın gözü 'de

Araplar'ın gözü Şile'de
KARADENİZ Otobanı'nın Şile-Ağva güzergahından başlamasıyla yatırımcı rotasını bölgeye çevirdi. Şile-Ağva bölgesinde arsa satışları tavan yaptı. Bucaklı, Değirmençayırı, Geredeli, Göçe, Hasanlı, Kumbaba, Kurfallı ve Yaka Köyleri'nde arsaların metrekaresi 100 TL'nin üstünde çıktı. Bölgeye gelen yatırımcılar arasında lar ilk sırada yer aldı. Belediyesi'nin 1/1000'lik imar planlarını tamamlamasının ardından, arsa fiyatlarının 3-4 misli artması bekleniyor.

kalan karakter 1000

hollanda mehmet hollanda mehmet

arkadaslar lutfen akilli olalim hollanda konya kadar toprak 100000 den fazla turk ev aldi ne oldu , bunun daha fazlasi arabi avrupalisi rusu var ; hollanda hukumeti diyorki ev alda paran burda kalsin , bunun vergisi var iscisi var aylece kalacaklar / herkes faydalanir ,

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 26.02.2015 12:26
mehmet mehmet

batı da yer kalmadı şimdi karadeniz kıyısı kaldı. ileride savaş çıksa benim ülkem demezler kaçarlar kendi ülkelerine. kurtuluş savaşında yaptıklarını yaparlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 25.02.2015 09:11

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.