Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 09.02.2015 Gazete
ABONE OL

Kale yükseliyor

Kale yükseliyor
ARTAŞ İnşaat'ın Avrupa Konutları Kale projesinde bloklar yükselmeye başladı. 650 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilen proje, 599 daire, 30 mağaza ve 52 ofisten oluşuyor. Proje, İstanbul Topkapı'da E5 Karayolu'nun bitişiğinde konumlandırılıyor.

SATIŞLAR SÜRÜYOR
Avrupa Konutları markasının en önemli ayrıcalıklarından erken teslim konusu, Kale projesinde de şimdiden gündeme geldi. 37 bin metrekare arsa üzerinde konumlandırılan projede, konut bloklarına 88 bin 700 metrekare, ticari alanlara ise 21 bin 300 metrekare ayrıldı. 556 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışların devam ettiği projede; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde sunulan daire seçeneklerinin büyüklükleri ise 77 ile 210 metrekare arasında değişiyor. Artaş İnşaat, Avrupa Konutları markalı 11 bin konutta sunduğu tüm ayrıcalıkları, Avrupa Konutları Kale'de de sunuyor. Projede; fitness merkezi, sauna, buhar odası, Türk hamamı, 2 kapalı yüzme havuzu ve açık spor alanları ile konutlara ait bin 350 araçlık kapalı otopark bulunuyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.