Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 05.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 05.02.2015 14:03
ABONE OL

'na ilk uçak iniyor

’na 50 yıl aradan sonra ilk uçak iniyor.

Ordu-Giresun Havaalanı'na ilk uçak iniyor
Ordu ile Giresun illerinin ortak kullanımı için ilk olarak 1964 yılında dönemin Bayındırlık Bakanı Arif Hikmet Onat tarafından sözü verilen, aradan geçen 50 yılda 8 cumhurbaşkanı, 25 başbakan, 41 ulaştırma, 34 bayındırlık bakanı eskiten 'na ilk uçak Cuma günü iniyor.
Ulaştırma Bakanı , 6 Şubat Cuma günü saat 10.00 sıralarında Ordu-Giresun Havalimanı'na özel uçakla inecek. Mart ayının son haftasında hizmete girmesi planlanan havaalanındaki son çalışmaları yerinde incelemek üzere Ordu'ya gelecek olan Ulaştırma Bakanı Lütfü Elvan, terminal binası inşaatı önünde bir basın açıklaması yapacak.

kalan karakter 1000

enar enar

Her olumlu işi engellemek içim yargıya koşan TMMOB nerede? Ben bir Türk ve bir inşaat mühendisi olarak bu hava alanı inşaatından gurur duyuyorum. İnşaat alanında vardığımız bu aşama TMMOB'yi de gururlandırıyor mu? Yoksa yapılmış hava alanına uçak inmesin diye mahkemelere mi başvuracaklar. Gülmeyin lütfen, yapmadıkları bir şey değil.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 05.02.2015 22:04
metehan metehan

adamlar denizi de çalmışlar demek ki, bu ne kardeşim denize havaalanı mı olur di mi? istanbul izmir arası 140 km.kısaldı, hükümete hırsız diyen hırsızlar buraları kullanmayın, geçmişimizi çaldınız geleceğimizi çalamayacaksınız.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır2
cevapla 05.02.2015 20:10
Adnan Adnan

Sağ olsun hükümet Atamızın muasır medeniyete ulaşın sözü doğrultusunda dünya projelerine Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için imza atarken muhalefet bütün ilkesizliği ile önüne gelen her şer odağı ile şer provakasyonların peşinde ve taraftarını sokağa döküp talan peşinde.Yorumcu kardeşim çok güzel söylemiş,bu dünyada ikinci,avrupada tek olan hava limanımızın resmini chp ve mhp binalarının karşısına asmalı belki utanırlarda bari tek çivi çakmıyorsunuz memlekete çivi çakanlara gölge etmekten vaz geçerler.Bu muhalefetten gezi zekalı biri İstanbuldaki devasa üçüncü hava limanı için bataklık demişti bu hava limanımızı görürse ne kadar zeki olduğunu anlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır1
cevapla 05.02.2015 18:22
vatandaş 37 vatandaş 37

Bu fotoğraf tüm Türkiye billboardlarında ve dünya yayın organlarında yayınlanmalı herkes görsünTHY uçaklarına reklamını asın buranın. Ama mümkünse CHP genel merkezinin karşısına da asın yalnız diğerlerinin 4 katı büyüklüğünde olsun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet21
hayır1
cevapla 05.02.2015 16:15

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.