Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 20.07.2014 Gazete
ABONE OL

hepimize yeter!

Antalya hepimize yeter!
Yılda 12 milyona yakın i ağırlayan 'da her gelir grubundan insanlar tatil yapma imkanı buluyor. Antalya'da bir gece kalmanın faturası 7 liradan başlıyor, 45 bin liraya kadar yükseliyor. Tatil bütçesi kısıtlı olan, konfor aramayan ve doğayla başbaşa kalmak isteyenler için en ekonomik tatil seçeneklerinden biri çadır. Çadır kamplarında tatil yapmanın geceliği kişi başı 7-30 lira, karavan yerlerinin gecelik ücreti de 30-50 lira arasında değişiyor. "Her şey dahil" konsepti ile hizmet verilen 5 yıldızlı otel ve villaların gecelik fiyatları, temmuz ve ağustos döneminde kişi başı 150 lira ile bin 200 lira arasında değişiyor. Üst gelir grubundakiler de bölgede geceliği yaklaşık 7 bin liradan 45 bin liraya kadar çıkan villalarda kalıyor. Mavi yolculuk ise günlük 400 liradan başlıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.