Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 02.07.2014 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 02.07.2014 17:07

Cemaatten satılık gizli kameralı otel

, iki bağlı ortaklığındaki tüm hisselerini 132 milyon TL karşılığında satma kararı aldı. Bu şirketlerden Tuna Gayrimenkul'ün bünyesinde, de bulunuyor.

Cemaatten satılık gizli kameralı otel
'dan Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamaya göre; banka Tuna Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'ndaki hisse payının tamamını 62.8 milyon TL karşılığında satacak. Bankanın Tuna Gayrimenkul'de yüzde 24.18 hissesi bulunuyor.

Bank Asya, Tuna Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve Nil Yönetim Hizmetleri Emlak Turizm San.ve Tic.'in satışı için protokol imzaladı.

Banka'dan konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şöyle denildi:

"Bağlı ortaklıklarımız olan Tuna Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'deki hisse payımızın tamamının 62.847.650 TL, Nil Yönetim Hizmetleri Emlak Turizm San.ve Tic. A.Ş.'deki hisse payımızın tamamının ise 69.250.000 TL üzerinden satışına yönelik olarak satış protokolü imzalanmış olup işlemlere ilişkin yasal izin ve diğer süreçler başlatılmıştır. Yasal izin süreçlerini müteakip hisse devirleri gerçekleştirilecektir."

GİZLİ KAMERA İDDİALARI

17 Aralık darbe sürecinden önce AK Parti toplantılarına da ev sahipliği yapan , milletvekillerin gizli kamerayla görüntülerinin kaydedildiği iddiasıyla da gündeme gelmişti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.