Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 12.05.2013 Gazete

300 kişiye çağrı

300 kişiye çağrı
Turkcell Global Bilgi Anadolu'daki yatırımlarına bir yenisini ekledi. Van, Gaziantep, Şanlıurfa, Karabük ve Trabzon'daki yatırımlara eklenen Sivas Çağrı Merkezi'nde 300 kişiye iş imkanı sunuldu. Merkezin açılışına Ulaştırma, Bakanı Binali Yıldırım, Aile Bakanı Fatma Şahin, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, ve Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv de katıldı. Aylık ortalama 1 milyon 115 bin dakika görüşmenin yapıldığı ve 300 bin çağrının karşılandığı Sivas Çağrı Merkezi'nde çalışanların yaş ortalaması 28, yüzde 71'i ise kadın.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.