Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 28.01.2011 Gazete
ABONE OL

Pilsen'i sildi

Pilsen'i sildi
Anadolu Grubu İcra Kurulu Başkanı , 'in isim arayışlarıyla ilgili olarak, önerilerin 1 ay içinde değerlendirileceğini söyledi. Özilhan, "Yeni logolarda bir yıldız var ve farklı bir Anadolu Efes ve Efes yazısı var" dedi. Davos'ta konuşan Özilhan şunları kaydetti: "Geçen hafta TAPDK'a 2 isim müracaatı yaptık. Anadolu Efes ve Efes isimleriyle mücadele ettik. Biz basketbol kulübünün devam etmesini istiyoruz. Şimdi oradan haber bekliyoruz. Kurul toplanıp tartıştıktan sonra bize bildirecek. 1 ay süreceği söylendi. TAPDK da kulubün devam etmesini istiyor. Bira markasının çağrışımını koparırsak onlar da uygulamada doğru adım atmış olur. Anadolu Efes olursa şirketin adıdır; o da olur, Efes de olur. Logoyu da değiştirdik. İki logo önerimiz oldu. Bir yıldızı var, daha farklı bir Anadolu Efes ve Efes yazılımı var."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.