Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 20.10.2010 Gazete
ABONE OL

Lüks hız kesmiyor

Lüks hız kesmiyor
lüks otomobil üreticisi 'nin Türkiye distribütörü Fer Mas, 'Maserati Roadshow 2010'u 'da gerçekleştirdi. Şirketin satış müdürü Esra Bacaksız,dünyada her yıl 5 bin adet el yapımı olan Maserati üretimi gerçekleştirildiğini belirterek, Türkiye'de 150 kişide bu otomobilin bulunduğunu söyledi. Lüks otomobil satışında kriz öncesine dönüldüğünü ifade eden Bacaksız,"Türkiye'de 2008 ve 2009'da 17'şer adet satış yaptık. Bu yıl 9 ayda satış rakamımız 22. 2010 hedefini şimdiden tutturduk" dedi. Araçların fiyatı 500 bin liradan başlıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.