Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 06.09.2010 12:01
  • Son Güncelleme: 06.09.2010 12:02

Kılıçdaroğlu, Başbakan'ın izinde...

495 TL'lik İtalyan marka giyerek dikkatleri üzerine çeken CHP lideri artık daha ucuz giyinecek.

Kılıçdaroğlu, Başbakan'ın izinde...
Genel başkanlık seçiminde giydiği 495 TL'lik İtalyan marka le dikkatleri üzerine çeken CHP Genel Başkanı , tamamen yerli üretim yapan bir firmayla gömlek başına 90 TL'ye anlaştı.

A Rossi Gömlek firmasının sahibi Bayram Önder, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile 15 gün önce görüştüklerini, bir hafta önce de kendisine mavi tonlarının hakim olduğu 2 gömlek gönderdiklerini söyledi.

''Kemal Kılıçdaroğlu'' imzalı gömleğini ilk olarak Mersin mitinginde giydiği belirtilen Kılıçdaroğlu'nun Ramazan Bayramı sonrası için 8 gömlek siparişi verdiği ifade edildi.

İlk aşamada 10 gömlek dikeceklerini bildiren Önder, ''Görüşmeler 495 TL'lik gömlek tartışmalarından sonra başladı. Kılıçdaroğlu, gömlek fiyatının sabit kalmasını istedi. Kendisine tanesini 90 TL'den veriyoruz'' dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.