Bugünkü
Takvim

Berlin-Tahran tutuklu takası

İran ile Almanya arasında tutuklu takası yapıldı. Tahran, ABD'nin tek taraflı yaptırımlarını ihlal ettiği gerekçesiyle Almanya'da tutuklu bulunan İran vatandaşı Ahmed Halili'nin ülkeye dönmesinin ardından jest yaptı. İran'da 3 yıl hapse mahkum edilen bir Alman vatandaşı serbest bıraktı.

ABONE OL
Berlin-Tahran tutuklu takası
İran ile Almanya arasında tutuklu takası yapıldı. Tahran, ABD'nin tek taraflı yaptırımlarını ihlal ettiği gerekçesiyle Almanya'da tutuklu bulunan İran vatandaşı Ahmed Halili'nin ülkeye dönmesinin ardından jest yaptı. İran'da 3 yıl hapse mahkum edilen bir Alman vatandaşı serbest bıraktı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.