Bugünkü
Takvim

Dağ gibi mucize

'de yaşayan reklamcı 48 yaşındaki , 2015'te rahatsızlandı. Karın sı şikayetiyle hastaneye kaldırıldı. Yapılan , safra yollarında nadir görülen bir türüne yakalandığı anlaşıldı. Doktorların altı hafta ömür biçtiği talihsiz kadın, iki çocuğu için hayata sımsıkı sarıldı.

ABONE OL
Dağ gibi mucize
İngiltere'de yaşayan reklamcı 48 yaşındaki Andrea Sheardown, 2015'te rahatsızlandı. Karın sı şikayetiyle hastaneye kaldırıldı. Yapılan , safra yollarında nadir görülen bir türüne yakalandığı anlaşıldı. Doktorların altı hafta ömür biçtiği talihsiz kadın, iki çocuğu için hayata sımsıkı sarıldı.

EVEREST'E TIRMANDI...
Kendisini tedavi edecek doktor aradı. Son olarak Hastanesi'nin kapısını çaldı. Burada, karaciğerindeki kanserli kitle çıkartıldı. Kemoterapi ile iyileşmeyi başardı. Sağlığına kavuştuktan sonra yeni bir maceraya adım attı. Çocukları ve eşiyle birlikte, Everest Dağı'na tırmanmak üzere yola çıktı.
AİLEM İÇİN BAŞARDIM
Andrea Sheardown, kanseri yenmeyi başardı. Doktorları bile şaşkınlığa uğrattı. "Vazgeçmek benim için bir seçenek değildi, çocuklarımın büyüdüğünü görmek istedim, ailem için güçlü kalmak zorundaydım" sözleriyle duygularını anlattı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.