Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 01.09.2019 04:11
  • Son Güncelleme: 01.09.2019 08:09

'den 'cülere kalkanı

'cülere kucak açan , 'ye karşı ikiyüzlü davranışlarına devam ediyor. Sözde müttefikimiz, FETÖ üyelerinin iadelerini engellemek için tamamına () belgesi verdirdiği ortaya çıktı.

ABD'den FETÖ'cülere BM kalkanı
'nin yaptığı tüm uyarılara rağmen Fettullahçı Terör Örgütü'ne () üye olan teröristleri iade etmek yerine ülkesinde barındıran sözde müttefikimiz 'nin ikiyüzlü tutumları devam ediyor.

TERÖRİSTLERE BM KALKANI
ABD'nin hangi ülkede olursa olsun FETÖ üyelerinin iadelerini engellemek için tamamına () belgesi verdirdiği ortaya çıktı.FETÖ'nün Malezya sorumlusu Arif Komiş'e ait belge


Fettullahçı Terör Örgütü'nün sorumlusu Arif Komiş'e ait ortaya çıkan bu belge FETÖ'cü teröristlere kucak açan ABD'nin hem 15 Temmuz ile hem de FETÖ ile ne kadar ilişkili olduğunu gözler önüne serdi.

MALEZYA'DA FETÖ OPERASYONU
Terör örgütü FETÖ'yle mücadele kapsamında operasyonlarına devam eden Milli İstihbarat Teşkilatı (), üst düzey bir FETÖ mensubunu daha yurt dışında yakaladı. FETÖ'nün Malezya sorumlusu Arif Komiş, MİT tarafından düzenlenen operasyonla gözaltına alındı. Malezya'dan Türkiye'ye getirilen Komiş, sorguya alındı. Komiş'in Malezya'daki FETÖ'yle bağlantılı Hibiskus İnternational School'da (uluslararası hibiskus okulları) yönetici pozisyonunda bulunduğu saptandı..kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.