Bugünkü
Takvim

Korku filmi

Binlerce teröristi Avrupa'daki ülkelerine döndü. ‘Halloween’ isimli Cadılar Bayramı Avrupa başkentlerinde korku filmi gibi oldu. Bayram için silahlı kostüm giyenler yüzünden Londra polisi ‘terör’ koduyla alarma geçti

ABONE OL
Korku filmi
DEAŞ'ın çöküş dönemine girmesiyle birlikte Avrupalı teröristler bölgeden, ülkelerine geri dönmeye başladı. Şu ana kadar en fazla geri dönüş ise İngiltere'ye oldu. 500'e yakın DEAŞ'lı İngiliz'in dönmesiyle, ülkede terör korkusu yaşanmaya başladı. 'Terör' koduyla alarma geçen İngiliz polisi eli tetikte sokaklara indi. Cadılar Bayramı heyecanı yaşayan İngilizler ise giydikleri kostümlerle Londra'da polisine zor anlar yaşattı. Halloween isimli bayramda farklı kostümler giyerek sokaklara inme geleneğinin teröristler tarafından kullanılacağın düşünen Londra polisi tüm halkı aramaya başladı. İngiltere dün en kötü bayramını yaşadı.​HALLOWEEN DEAŞ'IN PLANI
Aksiyon filmlerindeki karakterlerin kılığına giren İngilizler, polisi alarma geçirdi.​LONDRA'DA CADI AVI
Cadılar Bayramı nedeniyle çeşitli kostümlerle sokağa çıkan İngilizler, bayramlarını doya doya kutlayamadı.​Londra polisi oyuncak silah taşıyan her Londralı'ya terörist muamelesi yaptı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.