Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 17.11.2016 11:46
  • Son Güncelleme: 17.11.2016 11:46

ABD'yi kasıp kavuran iddiası!

Geçtiğimiz günlerde ABD'de bir internet sitesi tarafından ortaya atılan korkunç iddia dünya gündemini sarstı. Sosyal medyada paylaşılan söz konusu iddiaya göre isimli şirketin pizzacılık adı altında pedofili suçu işlediği hatta bu skandala ve 'ın yanı sıra ABD'nin önde gelen bir çok isminin de karıştığı söyleniyor.

ABD'yi kasıp kavuran Pizza Gate iddiası!

ABD'de çocuk istismarı hakkında ortaya çıkan belgeler büyük bir skandalı ortaya çıkardı. İddiaya göre, skandalı iddiasında ABD Başkanı ve Hillary 'ın da adı geçiyor. Peki dünya gündemini kasıp kavuran Pizza Gate skandalı nedir?

Belçika'nın bir kasabasında kaybolan kız çocuklarıyla ilgili olarak başlayan olaylar zincirinde Amerika'nın önemli sermaye sahiplerinin adı geçiyor. Söz konusu iddialar istihbarat birimlerinden medyaya kadar uzanan bir sansürle karşılaşıyor. Tüm sansür uğraşlarına rağmen kan donduran skandal, bloglar ve sosyal medya üzerinden tartışılıyor.

Söz konusu skandal çocuk istismarcılığından da öte çocuklara işkence ederek tecavüz etmek, insan kesip onun can çekişmesini izlemek gibi aklın almayacağı durumları da içeriyor.


(​Comet Pizza'da düzenlenen bir etkinliğin afişi)

PİZZACIDA PEDOFİLİ TOPLANTISI
Birçok ünlünün, politikacının ve sermaye sahibinin adının geçtiği skandala ilişkin yer alan belgelerde Hillary Clinton'ın Amerika başkan adaylığı sürecinde kampanya danışmanı olan John Podesta'nın, ticaret ve yüksek bürokrasi çevresinden kimselerle "Comet Ping Pong" adında bir pizzacıda düzenlenecek "pedofili" organizasyonuna ilişkin mail alışverişi yapıldığı iddia edildi.

İDDİALAR GEORGE SOROS'A KADAR UZANDI
Öte yandan ortaya çıkan bir diğer belge ise söz konusu skandalların organizatörü yani pizzacının sahibi olan James Alefantis adındaki şahsın milyarder George 'la da ilişki ağına sahip olduğu yönünde. Forbes listesine göre 24.5 milyar dolar mal varlığıyla ABD'nin en zengin 16'ncı ismi olan George Soros'un en büyük bağışçısı olduğu American Bridge Pac'in de pedofili skandalı ile maddi ilişkilerinin olduğu iddia edildi.

BARACK OBAMA İSMİ BELGELERDE
Söz konusu skandalda Hillary Clinton, Georges Soros gibi ünlü isimlerin yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Barack Obama'nın da adı geçiyor. Skandala ilişkin belgelere göre Obama'nın geçmişte Comet Pizza'ya bağışta bulunduğu ortaya çıktı. Öte yandan pizzacıya yollanan bir e-postada Obama'nın, özel bir parti için, Chicago'dan Washington'a 65 bin dolarlık pizza sipariş ettiğinden söz ediliyor.

PİZZA GATE NEDİR NEDEN PİZZA GATE?
Söz konusu skandala "Pizza Gate" isminin verilmesinin sebebi ise kan donduran skandalı organize eden kişinin meşhur bir pizzacı olması ve ünlülerin tüm yazışmalarda pizza kodlarını kullanması olarak ifade ediliyor.


(Pedofili suçunu organize etmekle suçlanan Alefantis'ın Obama'yı Beyaz Saray'da ziyaret ettiğine dair bilgiler.)

İşin pizza boyutu ise ABD'de bu işi organize eden adamın meşhur bir pizzacı olması ve ünlülerin tüm yazışmalarında pizza kodlarını kullanması. Peynir = kız çocuğu, makarna = oğlan çocuğu gibi. Ünlüler de parti verecekleri zaman yüksek meblağlar ödeyip peynirli pizza, bilmem neli makarna gibi terimlerle bu pizzacıdan mail ile sipariş veriyor ve bu çocuklar adrese teslim ediliyor.


(Pizza Gate skandalında kan donduran iğrenç kodlardan bazıları)

(Pizzacının sahibi James Achilles Alefantis'in jimmycomet rumuzlu instagram hesabından paylaştığı fotoğraflar)


(Pedofili iddialarını organize ettiği düşünülen James Alefantis'e ABD Başkan adayı Clinton'un yolladığı bir mektupta ortaya çıktı.)


(Alefantis'in Obama'ya ait olan ve küçük bir çocukla pinpon oynadığı görülen bir fotoğrafı instagram hesabından paylaşmış.)(2007'de Madeleine Mccann adında bir çocuğunun kaçırılmasına şahitlik eden vatandaşın rehberliğiyle oluşturulmuş eskizler iddada ismi geçen Clinton'ın danışmanı Podesta'nın fotoğrafıyla uyuşuyor)

(İddiada ismi geçen pizzacıların kullandığı logo ile FBI tarafından yayımlanmış pedofili notasyonu görselleri arasındaki benzerlik dikkat çekiyor)

kalan karakter 1000

insan insan

insanlıktan çıkmış hayvan şerefsizler batının karanlık yüzü

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 23.11.2016 22:11
hercai hercai

15 Temmuz' da Turkiye'yi isgal edebilselerdi, tum bu pisliklari turk cocuklarina da yapacaklardi! Bu adamlarin 1 milyon Kizilderiliyi neden katlettigi de anlasiliyor sanirim! O yuzden, Nato usleri ve Incirlik SEytan Ussu biranevvel kapatilsin ve bu ruhsuzlar ulkelerine! cekilsin! Esas anayurtlari avrupa, da neyse!

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 21.11.2016 23:51
kuda kuda

aman ya rabbi aman Allah ım helak et bir an olsun rızıklandırma bu pislikleri.bizim elimizle bunların kanlarını dök.belalarını hlaklarını hızlandır.durdur bu zulmu ya rabbiiii amiin

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır0
cevapla 18.11.2016 01:53
alperen alperen

bunlardan başka ne beklenirki.. şu artık kesin abd ve ab den herşey beklenir....

Aynı Görüşte misiniz?
evet23
hayır0
cevapla 17.11.2016 16:44
hasan ekim hasan ekim

Demek ki ABD derin devleti olayı biliyor ki, Trump'ı başkan seçtirmiş. Hem ABD hem de dünya bu tip olaylardan kıl payı kurtulmuş. Allah bu tip insanları ülkemizden hatta diğer ülkelerden uzak tutsun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet17
hayır1
cevapla 17.11.2016 16:26

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.