Bugünkü
Takvim

Korku Birliği!

AB ülkeleri, Paris'teki saldırılarından sonra kendine gelemedi. 'da günlerdir kapalı olan metro ve okullar açıldı. Ancak halk çocuklarını okula göndermedi

Korku Birliği!
Belçika'nın başkenti Brüksel'de okullar ve birçok metro istasyonu bugün yeniden açıldı. Paris'teki 13 Kasım saldırıları ardından alınan yoğun güvenlik önlemleri çerçevesinde dört gündür metro ve okullar kapalıydı. Fransa, Belçika, Hollanda, İtalya'da büyük korku yaşamın bir gerçeği oldu.

SADECE 150 ÖĞRENCİ
Özellikle Belçika ve Fransa'da halk, kapalı alanlardan uzak durmayı tercih etti. Brüksel'de açılan metrolara ilgi yoktu. Aynı şekilde okullara gidenlerin sayısında yüzde 90'lık bir düşüş yaşandı. Mevcudu bin 500 olan birçok okulda sadece 150 öğrenciyle ders yapıldığı açıklandı. Paris'teki sinemalarda karanlıkta film izlemek de tarih oldu. Panik nedeniyle duvar lambaları açık tutulmaya başlandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.