Bugünkü
Takvim

Boris'ten ABD'ye Osmanlı tokadı

ABONE OL
Boris'ten ABD'ye Osmanlı tokadı
Londra Belediye Başkanı Boris Johnson, İngiltere'ye bağlılığını kanıtlamak için ABD vatandaşlığını terk edeceğini söyledi. İşlemlerin başlaması için Washington büyükelçisi ile irtibata geçtiğini belirten Johnson, "Bu süreç ne yazık ki çok kolay değil. Onlar bir işi kolay hâle getirmeye çalışmıyor" dedi. Öte yandan Boris Johnson, Osmanlı'nın son döneminde Dahiliye Nazırlığı yapmış olan Ali Kemal'in öz torunu Stanley Johnson'un oğlu.

kalan karakter 1000

misafir misafir

osmanlı aç gayrı müslimleri etkili yerlere getirmekle hata etti. onlarda para için önce kendilerini sonrada memleketi sattılar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.02.2015 23:20
mehmet mehmet

ilk önce aslına dönmeli. çocuklarınıda türk adetlerine göre yetiştirmeleri.

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır2
cevapla 16.02.2015 09:26

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.