Bugünkü
Takvim

Blair'in zengin sevgilisi

İngiltere eski Başbakanı Blair'in sevgilisi olduğu iddia edilen İsrailli Ofra Strauss'un serveti, 2 milyar dolar...

ABONE OL
Blair'in zengin sevgilisi
İngiltere ''in sevgilisi var' iddialarıyla çalkalanıyor... Blair'in, "Ortadoğu barışını" bahane edip sık sık gittiği İsrail'de, zengin işkadını Ofra Strauss ile aşk yaşadığı iddiaları, İngilizler'in de tepkisini çekti. 2 milyar dolarlık serveti olan 51 yaşındaki Strauss, konuyla ilgili soruları yanıtsız bıraktı.

4 KEZ LONDRA'YA GİTTİ
Tony Blair'in eşi Cherie ile birçok kez aynı masada yemek yedikleri de ortaya çıkan Bayan Strauss'un, yılda 3-4 kez Londra'ya gittiği de belirlendi. İsrail'de "süt ürünleri" sektöründe tekel konumunda olan Strauss Grup, yaptığı aşırı zamlarla İsrail halkını günlerce
sokaklara dökmüştü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.