Bugünkü
Takvim

Kör talih

Demir işçisi Jamie Eisel, 15 yıllık eşi Patricia'yı terk etti. Patricia, birkaç ay sonra lotodan 21 milyon 500 bin dolar kazandı

Yok böyle şans
Evliliğinden sıkıldı ve eşini terk etti. Ancak kader ona kötü bir ders verdi. Amerikalı demir işçisi Jamie Eisel, Ağustos ayında 15 yıllık eşi Patricia'ya ayrılmak istediğini söyledi. Patricia, eşinin bu isteği karşısında şok oldu.

BAŞINI TAŞLARA VURDU
Ayrılık acısını taşıyamayan Patricia, Noel tatili için İrlanda'ya uçmak istedi. Ancak yoğun kar yağışı bu yolculuğa engel oldu. New York'ta mahzur kalan kadın, bir loto bileti aldı. Patricia, saatler sonra büyük ikramiyeyi kazandığını öğrendi; tam 21 milyon 500 bin dolar. 40 yaşındaki Patricia, hemen ailesinin yanına uçtu. Eski eşinin loto milyoneri olduğunu gazetelerden öğrenen Jamie'ye ise başını taşlara vurmak düştü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.