Bugünkü
Takvim

Beşiktaş'ta dönemi

, siyah-beyazlı ekibin yeni nü açıkladı.

  • Beşiktaş
  • 22.05.2013 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 22.05.2013 12:31
ABONE OL
Beşiktaş'ta Önder Özen dönemi
Orman "Futbolun profesyonellerin etkin olduğu bir yönetimi olmasını istiyoruz. Yönetimimizin üstün çalışmaları sayesinde takımımız başarılı bir sezon geçirdi. Futbol, transfer, alt yapı ve izleme komiteleri profesyonelce yönetilecek. Önümüzdeki sezondan itibaren futbol bütçemiz 100 milyon doların üstüne çıkacak. Profesyonelleşme bugün ortaya atılmış bir fikir değildir.

müz bundan sonra alacaktır. Önder Özen ile 3 yıllık sözleşme imzaladık. Transferler Önder Özen'in insiyatifi ile değil bir komite vasıtasıyla yapılacaktır. Bizim şu güne kadar hiçbir teknik direktörle görüşmemiz olmadı. Samet Aybaba Ahmet Kavalcı'ya artık kendisiyle değil avukatıyla görüşmemizi söylemiş. Samet Aybaba ile kontratımızın feshi netleştikten sonra hoca arayışımız başlayacaktır. Transferde neler yapacağımız büyük oranda bellidir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.