Bugünkü
Takvim

Yabancılar kaçıyor

'ın 1 yıllığına Avrupa'dan men edilmesi haberi başta olmak üzere yabancıların ayrılma planlarına hız verdi

  • Beşiktaş
  • 31.05.2012
ABONE OL
Yabancılar kaçıyor
Avrupa'dan 1 yıllığına men edilme şokunu yaşarken takımdaki yabancı oyuncuların ayrılma planlarını daha da hızlandırdığı ortaya çıktı. , , Almeiada ve Simao'nun haberi alır almaz bazı kulüplerle temasa geçtiği öğrenildi. 4 futbolcunun da Beşiktaş'ta kalmamak için her türlü yolu denemesi bekleniyor.

3 YABANCIYLA DEVAM
Bu sezon küçülmeye gidecek olan Beşiktaş'ta yönetimin de Avrupa'da yer almayacakları için yabancıları elden çıkarmaya sıcak baktığı iddia edildi. Bu oyuncuların bedellerini düşürmeyi planlayan yönetim Hilbert, Ernst ve Holosko dışındaki yıldızları gözden çıkardı.

FERNANDES'E GÜN DOĞDU
Beşiktaş'tan ayrılmak için fırsat kollayan Fernandes'e UEFA'nın son kararından sonra gün doğdu. Portekizli yıldızın Porto ve Benfica'yla görüştüğü öne sürüldü.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.