Bugünkü
Takvim
  • Beşiktaş
  • 30.05.2012 00:00
  • Son Güncelleme: 07.10.2017 14:07

Taraftarlar Demirören'e öfke kustu

Sosyal medya sitesi twitter üzerinden Beşiktaş eski başkanı Yıldırım Demirören'e taraftarlardan sert tepkiler gelmeye başladı.

Taraftarlar Demirören'e öfke kustu
UEFA, mali konularla ilgili olarak Disiplin Komitesi'ne sevk edilen Beşiktaş'a 1 yıl Avrupa kupalarından men cezası verdi. Bunun üzerine sosyal medya sitesi twitter üzerinden Beşiktaş eski başkanı Yıldırım Demirören'e taraftarlardan sert tepkiler gelmeye başladı. Takımlarının önümüzdeki yıl Avrupa kupalarından men edilmesine sebep olarak eski yönetimin olduğunu savunan taraftarların twitlerinen bazıları şöyle:

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.