Bugünkü
Takvim

ile yollar ayrıldı

Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada, futbol takımı teknik direktörü ile mevcut sözleşmenin karşılıklı anlaşılarak feshedildiği bildirildi.

  • Beşiktaş
  • 20.05.2012 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 20.05.2012 22:05
ABONE OL
Beşiktaş yolları ayırdı
Borsaya da bildirilen açıklamada, "Futbol A Takım Teknik Direktörü ile aramızdaki mevcut sözleşme karşılıklı anlaşılarak feshedilmiştir" denildi.

Bu arada bugün alınan karar sonrası kulüp başkanı Fikret Orman, Futbol Komitesi Başkanı Tamer Kıran ve Tayfur Havutçu'nun katılımıyla yarın düzenlenmesi planlanan basın toplantısının da iptal edildiği açıklandı.

Kulübün internet sitesinde bu konuda yapılan açıklamada, "Havutçu'nun talebi doğrultusunda yarın saat 13.00'te yapılacağı duyurulan basın toplantısı da iptal edildi. Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile Tayfur Havutçu arasında yapılan sözleşmenin tarafların karşılıklı anlaşma sağlaması üzerine fesih edilmesine karar verilmiştir. Başkanımız Fikret Orman ve Futbol Komitesi Başkanı Tamer Kıran, yarın BJK Nevzat Demir Tesisi'nde bir basın toplantısı düzenleyerek kararı kamuoyuna duyurmak ve Havutçu'ya bugüne kadarki hizmetleri nedeniyle Beşiktaş'a yakışır biçimde teşekkür etmeyi arzulamış ve Havutçu'nun da oluru alınarak toplantı duyurusunu kamuoyu ile paylaşmıştır. Ancak günün ilerleyen saatlerinde Tayfur Havutçu, söz konusu toplantıya katılmak istemediğini iletmiştir. Toplantının iptal edildiğini belirtir, Tayfur Havutçu'ya bugüne kadar Beşiktaşımız'a yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkür eder, teknik direktörlük kariyerinde kendisine başarılar dileriz" ifadelerine yer verildi.


kalan karakter 1000

Nirvana Nirvana

Kartalı ancak ve ancak Ziya Doğan uçurur . Her zor durumdaki takımın aklına gelen ilk hoca odur .

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır3
cevapla 20.05.2012 20:02
bjk bjk

tayfur iyi hoş ama şansı yoktu böyle bi durumda tayfur mu yapamadı yoksa zaten takım berbat durmdaydı...ama şu da var kan değişikliğiyapılsın...cezaevinden çıktıktan sonra takımın dengesi bozuldu..20 puan fark yedik...

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 20.05.2012 19:30

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.