Bugünkü
Takvim

Rüştü Reçber futbolu bırakıyor

Beşiktaş'ın tecrübeli file bekçisi aktif futbol yaşantısını noktalıyor.

  • Beşiktaş
  • 15.05.2012 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 15.05.2012 17:26
ABONE OL
Rüştü futbolu bırakıyor
Beşiktaş'ın 39 yaşındaki kalecisi Rüştü Recber, A Milli futbol takımının 20 Mayıs-5 Haziran tarihleri arasında yapacağı hazırlık kampına dahil oldu.

Tecrübeli kalecinin bu kampta yapılacak bir hazırlık maçı ile milli takım jubilesini yapacağı öğrenildi.

Rüştü konu ile ilgili yaptığı açıklamada, aktif futbolculuk yaşamına nokta koymadığını, sadece milli takım jubilesini yapacağını belirtti.

119 kez A Milli takım forması giyen Rüştü, A Milli takım teknik direktörü Abdullah Avcı'nın kendisine böyle bir teklifte bulunduğunu belirtti ve şunları söyledi:
"A Milli takımımızın 20 Mayıs-5 Haziran tarihleri arasında yapacağı hazırlık kampı öncesi teknik direktörümüz Abdullah Avcı beni arayarak kadroya çağırmak istediğini söyledi. Bu kamp döneminde oynanacak bir hazırlık maçı ile milli takım jubilemi yapmamın güzel olacağını belirtti. Ben daha önce milli takımı bıraktığımı ifade etmiştim. Ancak şimdi bir jubile ile bu vedayı güzel bir anı ile yapmış olacağım. Bu düşüncesinden dolayı teknik direktörümüz Abdullah Avcı'ya ve teknik ekibine teşekkür ediyorum."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.