Bugünkü
Takvim

'tan yolcu mu?

karşısında yaptığı hareketle kırmızı kart gören ’nin hareketinin cezasız kalmayacağı belirtildi.

  • Beşiktaş
  • 21.02.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 21.02.2011 10:41
ABONE OL
Ve takımdan gitmesi kesin gibi
Basın Sözcüsü , 'nin hatasından dolayı takımın dengesinin bozulduğunu belirterek, "Böyle bir anda Ferrari'nin hiçbir şekilde affedilmeyecek olan bir hatasından dolayı takımın tamamen dengesi bozuldu. Bu dengesizlik neticesinde farklı kazanabileceğimiz bir maçı farklı kaybettik. Disiplinsiz bir hareket nedeniyle bir oyuncumuzun sözleşmesini fesheden yönetimimiz, böyle bir harekette de ne şekilde davranacağına oturup, karar verecektir. Böyle bir hareketin cezasız kalmayacağını söyleyebilirim. Bunun ne olacağına hep birlikte karar vereceğiz" diye konuştu.

Mete Düren, Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener'in basın toplantısında söylediği sözleri hatırlatarak, "Federasyon başkanı tarafından yapılan açıklamadan sonra, üst düzey bir hakem eğer bu açıklamaya uymayan çok bariz bir hareketi es geçiyorsa bunun ne şekilde cezalandırılacağını hep birlikte göreceğiz. Bundan evvel 'bu hareketlerin takipçisi olacağız' dediğim zaman 'nasıl olacak' diye merak ediyorlardı. Ben hiç merak etmiyordum. Hiç fazla takibe gerek kalmadan önümüze bir pozisyon çıkacağından çok emindim. Şimdi bakalım ne olacak" dedi.

Yönetimi'nde, Ferrari'nin dışında, D. Kiev karşılaşmasında kırmızı kart görerek atılan Quaresma'nın da durumunun görüşüleceği, Portekizli oyuncuya da ceza verilebileceği belirtildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.