Bugünkü
Takvim

84 yaşındaki Tevhide Yalçın sadece hal hatır sorulmasını istiyor

'de 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olanların ihtiyaçlarını karşılamak üzere oluşturulan ’na, “Üzümler olunca da gelin” diyen 84 yaşındaki Tevhide Yalçın, hal hatır sorulmasından başka bir şey istemiyor.

ABONE OL
Hal hatır sorun
Eskişehir'de 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olanların ihtiyaçlarını karşılamak üzere Mihalıççık Kaymakamlığınca oluşturulan 'nun, Tevhide ve Mehmet Yalçın (87) çiftini ziyaretini içeren videosu sosyal medyada büyük beğeni kazandı.

Tevhide Yalçın'ın bir ihtiyacı olup olmadığını soran görevlilere, "Üzümler olunca da gelin" yanıtını vermesi, Anadolu insanının misafirperverliğini, iyi niyetini ve mahcubiyetini yansıtması dolayısıyla izleyenleri duygulandırdı. Tevhide nine yalnızca hal hatır sorulmasını istiyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.