Bugünkü
Takvim

grubundaydı Covid-19’u yendi

'nın Köln kentinde Coronoavirüs'e (Covid-19) yakalanan (52) gördüğü tedavi sonrası sağlığına kavuştu. Arpacı, hastalık ve iyileşme süreci sırasında yaşadıklarını anlattı.

ABONE OL
Risk grubundaydı Covid-19’u yendi
Almanya'nın Köln kentinde Coronoavirüs'e (Covid-19) yakalanan (52) gördüğü tedavi sonrası sağlığına kavuştu. Arpacı, hastalık ve iyileşme süreci sırasında yaşadıklarını videoya çekti: arkadaşlar, teşekkürler, ateşim biraz düştü, biraz kendime geldim. Selam mavi yürekliler, mavi şimşekler Demirsporlular, çok teşekkür ediyorum. Uzun süredir bronşit ve astım rahatsızlığım vardı. gurubunda olup hastalığı yenmem beni ayrıca mutlu etti" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.