Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 23.02.2020 Gazete
ABONE OL

Motosikletle kaza yaptığı iddia edilmişti... e kurban gitmiş!

Kafeterya işleten (39), 3 kişi tarafından dövüldü. Eşi ve bir komşusu tarafından motosikletle kaza yaptığı iddiasıyla hastaneye götürüldü ancak öldü. Emine Gülay'ın, 20 yıl önce bir süre nişanlı kaldığı ve uzaktan akrabası olan Erol Ö.'le sosyal medyada görüştüğü ve "Eşim şiddet uyguluyor" dediği ortaya çıktı. İkilinin, 7 bin lira verip Gülay'ı dövdürttüğü anlaşıldı.

Kaza değil cinayet
Talihsiz adamın e kurban gittiği ortaya çıktı. Olay 31 Ocak'ta 'da yaşandı. Kafeterya işleten Mehmet Gülay (39), 3 kişi tarafından dövüldü. Eşi Emine Gülay ve bir komşusu tarafından motosikletle kaza yaptığı iddiasıyla hastaneye götürüldü ancak öldü. 'ın, 20 yıl önce bir süre nişanlı kaldığı ve uzaktan akrabası olan Erol Ö.'le sosyal medyada görüştüğü ve "Eşim şiddet uyguluyor" dediği ortaya çıktı. İkilinin, 7 bin lira verip Gülay'ı dövdürttüğü anlaşıldı.Emine Gülay ile S.Y., E.A. ve E.A. tutuklandı. Erol Ö. hakkında yakalama kararı çıkarıldı.

MUHARREM MANĞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.