Bugünkü
Takvim

’e tango öğretiyor

9 yıl önce tango eğitmeni olmak için Arjantin’e giden hedefine ulaştı. tangoyu Deniz’den öğreniyor. Deniz Öztin Felis, "Öğrencilerimin yüzde 90'ı Arjantinli, arada Türkler de geliyor. 17 yaşından 90 yaşına kadar öğrencim var" diye konuştu.

ABONE OL
Arjantinliler’e tango öğretiyor
İyi bir tango dansçısı ve eğitmeni olma hedefiyle gittiği Arjantin'de kendine yeni bir yaşam kuran Deniz Öztin Felis, 9 yıldır yaşadığı Buenos Aires'te 4 yıldır profesyonel tango eğitmenliği yapıyor. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan, yıllarca hobi amaçlı dans eden Felis, gittiği Arjantin'de evlendi. Devlet Konservatuvarı'nda Tango Dansçılığı ve Eğitmenliği Bölümü'nde okuyan Felis, "4 yıldır eğitmenlik yapıyorum. Arjantin'de hem yabancısınız hem 'e ders vermek gibi bir iddianız var. Arjantinliler bizler gibi çok sıcak insanlar ve hafif aksanlı ders veriyor olmamı sempatiyle karşılıyorlar" dedi.Deniz
Öztin Felis
, "Öğrencilerimin yüzde 90'ı Arjantinli, arada Türkler de geliyor. 17 yaşından 90 yaşına kadar öğrencim var" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.