Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 26.01.2020 Gazete
ABONE OL

Bobo’dan güzel haber

Mersin'de yaşayan Ferda Şahin'in 12 yaşındaki köpeği Bobo, katarakt nedeniyle görme yetisini kaybetti. Talihsiz köpeğin ameliyatına Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli destek verdi.

Bobo’dan güzel haber
Mersin'de yaşayan Ferda Şahin'in 12 yaşındaki köpeği Bobo, katarakt nedeniyle görme yetisini kaybetti. Talihsiz köpeğin ameliyatına Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli destek verdi. Hayvan hakları savunucusu Semih İğdigül tarafından İstanbul'a getirilen Bobo, ameliyat edildi. Zamanla görme yetisinin geri geleceği belirtildi. İğdigül, "Bobo şu an görmüyor ama 3 hafta sonra görmeye başlayacak" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.