Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 24.01.2020 Gazete
ABONE OL

Son ! 1 milyon liranın üzerinde vurgun yaptı...

Yapımı süren Köprüsü civarında arsa alım satımı yaptığını iddia eden , Beykoz'da restoran sahibi Erdoğan Öztaş'ı "Birlikte kar ederiz" diyerek 750 bin lira dolandırdı. misali 1 milyon liranın üzerinde vurgun yapan Bulut, sırra kadem bastı. , şüphelinin çok sayıda esnafı da dolandırdığını öğrendiklerini anlattı.

Son Sülün Osman
Yapımı süren Köprüsü civarında arsa alım satımı yaptığını iddia eden Ramazan Bulut, Beykoz'da restoran sahibi Erdoğan Öztaş'ı "Birlikte kar ederiz" diyerek 750 bin lira dolandırdı. misali 1 milyon liranın üzerinde vurgun yapan Bulut, sırra kadem bastı. , şüphelinin çok sayıda esnafı da dolandırdığını öğrendiklerini anlattı.


Erdoğan Öztaş


Merve Uçanok


Ramazan Bulut

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.