Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 12.11.2019 Gazete
ABONE OL

'te genç öğretmen 6’ncı kattan atlayarak canına kıydı

’te Türkçe öğretmeni Saadet H., 6’ncı kattan atlayarak canına kıydı. Genç kadının, annesi Gönül H.'yi arayarak helallik istediği ve hesabından a ilişkin paylaşımlarda bulunduğu öğrenildi.

Ah be Saadet!
İntihar eden genç öğretmenin ölümü üzdü. Olay dün 'te yaşandı. Türkçe öğretmeni olarak görev yapan Saadet H. (25), 6 katlı apartmanın terasından kendini boşluğa bıraktı. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı ancak kurtarılamadı. Genç kadının, annesi Gönül H.'yi arayarak helallik istediği ve hesabından a ilişkin paylaşımlarda bulunduğu öğrenildi.

Saadet H.'nin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, 'Sevdiğim seni çok seviyorum. Kendine hani hep söylerdim sen benim doktorumsun hep öylesin işte dikkat et kendine. Öğrencilerim haklarını helal etsinler gözüm gibi baktım hepsine üzülmesinler ben yapamadım mobbinge uğramaktan. Allah'a emanetsiniz canım öğrencilerim hep iyi hatırlayın beni pasta kesmiştik en son size kırmızı kalpli pastalar bırakıyorum. Diğer öğrencilerime de sözümdü unutmadım bir gün görüşmek dileğiyle. Allah'a emanet olun sizi her zaman seven öğretmeniniz Saadet. Her gün pamuk ipliğine bağlısınız sözünden bıktım usandım' yazdığı görüldü.Henüz 25 yaşında olan Saadet H. canına kıydı. Ölümü üzdü. Genç kadının ölüm haberini alan yakınları yıkıldı.