Bugünkü
Takvim

Avcılar'da servis minibüsünün ezdiği Eylül'ün sırası çiçeklerle donatıldı

'da 9 yaşındaki , Hüseyin Y.'nin kullandığı servisin altında kalarak yaşamını yitirdi. Okul yöneticileri ve öğretmenleri, küçük kızın oturduğu sıraya fotoğrafını koyarak çiçekle donattı. Şoför ise tutuklandı.

Servis aracının ezdiği Eylül'den geriye fotoğraflar kaldı. Acı olay önceki gün 'da yaşandı. 9 yaşındaki Eylül Mirzaoğlu, Hüseyin Y.'nin kullandığı servisin altında kalarak yaşamını yitirdi. Baba Cahit Mirzaoğlu, " değil cinayet" dedi. Okul yöneticileri ve öğretmenleri, küçük kızın oturduğu sıraya fotoğrafını koyarak çiçekle donattı.


Mirzaoğlu'na çarparak ölümüne neden olun sürücü, Hüseyin Y. "Kasten öldürme" suçundan tutuklandı.
Hüseyin Y.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.