Bugünkü
Takvim

'de teknolojik restoran! Masalar tablet garsonlar robot...

'de bir işletmecinin hizmete sunduğu teknolojik restoran, tablet masaları, robot garsonları ile müşterilerin ilgisini çekiyor. Müşteriler önce alt yapısı olan tablet şeklinde yapılmış masalardaki dijital menüden istediği yemeği seçiyor. , mutfaktaki bilgisayar ekranına düşüyor. hazırladığı yemekleri, "Rozzy" ve "Robo" adı verilen üç robot garson hizmet veriyor. Müşterilerle diyaloğa da giren robotlar, "Ben Rozz, bu sizin tabağınız. için koluma dokunabilir misiniz?" diye konuşuyor.

Robotik servis
İstanbul Ataköy'de bir işletmecinin hizmete sunduğu teknolojik restoran, tablet masaları, robot garsonları ile müşterilerin ilgisini çekiyor. Müşteriler önce alt yapısı olan tablet şeklinde yapılmış masalardaki dijital menüden istediği yemeği seçiyor. , mutfaktaki bilgisayar ekranına düşüyor. hazırladığı yemekleri, "Rozzy" ve "Robo" adı verilen üç robot garson hizmet veriyor. Müşterilerle diyaloğa da giren robotlar, "Ben Rozz, bu sizin tabağınız. Dönmem için koluma dokunabilir misiniz?" diye konuşuyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.